אודות

נעים להכיר!
חברת 'פולינוח' הינה יצרנית כחול לבן של מזרנים, מיטות מתכווננות ומגוון מוצרי שינה איכותיים ובלעדיים.

החברה שלנו שמה לפני הכל את הנוחות שלכם, אצלנו המזרנים מורכבים מחומרי הגלם הטובים ביותר בעולם וכוללים טכנולוגיה חדשנית ובלעדית על מנת לשמור על הגב שלכם ובריאותכם וכמובן להעניק לכם חווית שינה מעולה בכל לילה מחדש!

המזרנים שלנו עשויים מחומרי גלם משובחים כגון: פולימר מוקצף, או שילוב של ספוגים בשילוב 'ויסקו ג'ל' ולטקס טבעי, המזרנים של 'פולינוח' מיוצרים בקפידה ומגיעים עם בדים רחיצים לניקיון מושלם וקל לאורך שנים.

מעטפת המזרנים משתנה וכוללת בחלק מהמזרנים בדי אלוורה מרגיעים, בדי קשמיר יוקרתיים ונושמים, בדי 'במבו' ובד ג'קאד נושם לשמירה על טמפרטורת החדר במשטח השינה.

הספוגים שלנו בעלי תו תקן מחמיר וכוללים את טכנולוגיית 'המרחב הבריאותי' וטכנולוגיית BB7 המאפשרות שינה רגועה וחלוקה של משקל הגוף על גבי משטח השינה באופן מושלם.

טכנולוגיית 'המרחב האורטופדי' מסוגלת להבטיח שינה לאורך שנים על גבי המזרן ללא תופעות הערסל )שקיעה של המזרן( שהיא אחת התופעות הנפוצות כתקלה במזרנים שאינם איכותיים.

10 שנות אחריות!
אנחנו בטוחים במוצר שלנו! ומעניקים תעודת אחריות בת 10 שנות אחריות למזרני פולינוח, אתם מוזמנים להיכנס לאחד מנקודות ההפצה אצל המשווקים המורשים שלנו ולהתרשם ממבחר עצום של שינה המותאמת בדיוק עבורכם!